Tvorba web stránok - webdesign - eshop - SEO

Postup práce

 

Analýza trhu

Základom úspešnej internetovej prezentacie je zmapovanie konkurencie, vyhodnotenie výsledkov a výber najlepšej stratérie. V tejto fáze postupu sa vypracuje zákazníkovi prehľad a konkureciaschopnosť jednotlivých “protivníkov” na internete. Na základe analýzy je možne upraviť celý reklamný marketing spoločnosti.

Koncept

Po dôkladnej konzultácii s Vami Vám vypracujeme koncept prezentácie. Tento návrh bude odzrkadlovať Vaše pripomienky, naše skúsenosti a požiadavky cieľového uživateľa. Tento koncept zahrňuje aj časový harmonogram realizácie projektu a cenovú kalkuláciu.

Grafický návrh

Na základe zozbieraných informácií v predchádzajúcich bodoch Vám vypracujeme grafický návrh /z pravidla 2-3 návrhy/ odpovedajúci Vašim potrebám a predstavám. Návrhy zverejnímme na internete pre jednoduchosť prezerania a predstavenia si realjen podoby webstranky.

Práca na projekte

Po schválení grafického návrhu a špecifikácie funkčnosti stránky sa začne samotná práca na projekte. Počas tohto obdobia sú ucelené časti prezentované a je možné stále vstupovať do procesu vývoja pripomienkami a upresňujúcimi poznámkami.

Finalizácia a aplikácia

Počas tejto fázy Vám navrhneme najvhodnejšie riešenie webhostingu optimálne presne pre Vás. Na základe analýzi zaregistrujeme ju do všetkych významných slovenských vyhľadávaťov. Zaškolíme Vás pre prácu so systémom, ktorý sme pre Vás vytvorili.

Podpora

Odovzdaním webstránky sa naša starostlivosť o Vás nekončí. Poskytujeme komplexnú podporu našim produktom. Či budete potrebovať vykonať drobné zmeny alebo rozšírenie funkčnosti webstránky, sme tu pre Vás. Zákazníka berieme ako partnera, neotáčame sa mu chrbtom.
webdesign © micarp.sk